Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як подати Пенсійному фонду скановану копію трудової книжки та інших документів про стаж

Реклама

Скановану копію трудової книжки та інших документів про стаж можна подати засобами вебпорталу ПФУ, скориставшись пунктом меню особистого кабінету користувача «Комунікації з ПФУ» - «Відомості про трудові відносини». Про це йдеться у листі Департаменту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ПФУ № 26471-25682/О-05/8-2800/21 від 07.09.2021 р.

Частиною 2 ст. 24 Закону № 1058 визначено, що з 01.01.2004 страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку - на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності Законом № 1058.

Для забезпечення обліку трудової діяльності працівника в електронній формі у повному обсязі затверджено Порядок обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи - підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі (далі - Порядок № 1084).

Пунктом 6 Порядку № 1084 визначено, що відомості про трудову діяльність працівника подаються Пенсійному фонду України через вебпортал у вигляді копій передбачених законодавством документів, виготовлених шляхом сканування з обов'язковим накладенням страхувальником або працівником кваліфікованого електронного підпису.

Пунктом 8 Порядку № 1084 передбачено надання сканованих копій документів про стаж, що визначені Порядком № 637.

Щоб мінімізувати кадрові ризики, необхідна злагоджена робота HR-департаменту. Найефективніша робота команд доступна на ІТ-платформі LIGA360. Отримайте максимальний функціонал продуктів ЛІГА:ЗАКОН для зручної роботи HR-відділу, спільно ухвалюйте рішення й оцінюйте ризики, обмінюйтеся документами й новинами. Замовте презентацію LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини