Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Одна тисяча вакцинованим через "єПідтримка" – прийнято Закон про додаткові кошти на нову програму

Реклама

ВРУ схвалила Закон "Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Документ збільшить додатково на 5 млрд грн обсяги видатків за новою бюджетною програмою "Надання допомоги в рамках програми "єПідтримка".

Також Уряду доручать затвердити порядок надання допомоги в рамках Програми "єПідтримка", її розмір та вимоги до суб'єктів та прийняти у триденний строк з дня набрання чинності Закону нормативно-правові акти, необхідні для його реалізації.

З цього приводу читайте:

- "Оприлюднено алгоритм отримання та витрачання тисячі грн для вакцинованих - хто з бізнесу зможе їх отримати";

- "По 1 тис. грн вакцинованим почнуть видавати з 19 грудня, їх можна буде витратити на послуги п'яти видів - Прем'єр-міністр".

Спробуйте ІТ-платформу LIGA360:HR. Дізнавайтесь першими про зміни трудового законодавства, контролюйте відгуки про бренд роботодавця, перевіряйте надійність кандидатів та співробітників. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини