Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як виправляти помилково проведену через РРО операцію "службове внесення"

Реклама

Операції "службове внесення" та "службова видача" повинні реєструватися через РРО у разі внесення чи видачі готівки з місця проведення розрахунків, якщо такі внесення чи видача не пов'язані з проведенням розрахункових операцій, зокрема: операцію "службове внесення" використовують для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, яку проводять після виконання Z-звіту. Цього вимагає п. 6 розділу III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547.

Реєструють видачу коштів при поверненні товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасуванні помилково проведеної через РРО суми розрахунку шляхом реєстрації від'ємної суми. При цьому забороняється реєструвати через РРО від'ємні суми з використанням операції "сторно" (п. 7 та 8 розділу III Порядку № 547).

Тож у разі помилково проведеної через РРО операції "службове внесення" необхідно до закінчення робочого дня здійснити дії визначені п. 7 та 8 розділу III Порядку № 547. Водночас чинне законодавство не передбачає механізм виправлення помилково проведеної через РРО операції "службове внесення" на наступний день.

Джерело: повідомлення Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

До підприємства прийшли контролюючі органи? Знайте, як захистити бізнес правовим шляхом з ІТ-платформою LIGA360. Подробиці за посиланням.

Також ознайомтесь:

- "Податковий комітет пояснив застосування РРО при різних способах оплати за товар";

- "Розрахунок через програмний РРО: чи оштрафують за невидачу чеку покупцю";

- "Коли ФОП на загальній системі повинні встановлювати РРО".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини