Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджено новий порядок ведення реєстру військовозобов’язаних — наказ Міноборони

Реклама

Міноборони наказом від 28.03.2022 р. № 94 затвердило новий Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Цей Порядок встановлює процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів. При цьому Реєстр являє собою автоматизовану інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, зберігання, обробки та використання даних про призовників, військовозобов'язаних та резервістів, створена для забезпечення військового обліку громадян України.

Зазначений Реєстр створений для::

- ведення військового обліку громадян України;

- забезпечення комплектування Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань особовим складом в мирний час та в особливий період;

- інформаційного забезпечення громадян України, у тому числі осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо виконання ними військового обов'язку.

Відомості Реєстру - це інформація про персональні та службові дані призовника, військовозобов'язаного та резервіста.

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування (станом на 10.04.2022 р. не опублікований). Водночас втратить чинність наказ Міноборони від 08.08.2017 р. № 418 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних".

Як бізнесу діяти правильно в умовах воєнного часу? Завдяки LIGA360. Система доповнена новими розділами й інструментами, де зібрані зміни законодавства, новини й аналітика, консультації. Знаходь відповіді та слідкуй за змінами щодня.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини