Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держлужбовців, які виїхали через війну за кордон, невдовзі зможуть звільнити — постанова Кабміну

Реклама

Кабмін постановою від 12.04.2022 р. № 440 врегулював деякі питання організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану.

По-перше, установили, що у період воєнного стану для держслужбовців та працівників держорганів, які перебувають на території України, за рішенням керівника державної служби в державному органі може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності організаційних і технічних можливостей для виконання їх посадових обов'язків.

По-друге, дозволили роботу держслужбовців і працівників держорганів за межами України лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.

По-третє, у разі перебування держслужбовця або працівника держоргану в робочий час в Україні поза межами робочого місця без рішення керівника державної служби, зазначеного в пункті 1 цієї постанови, або за кордоном, крім перебування у службовому відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону. Це правило запрацює з 25.04.2022 р.

По-четверте, скасували наказ Національного агентства України з питань державної служби від 17.03.2022 р. № 20-22 “Про внесення змін до Типових правил внутрішнього трудового розпорядку?.

Постанова набрала чинності 14.04.2022 р., крім пункту про застосоване дисциплінарне стягнення, яке набирає чинності з 25.04.2022 р.

Трудові відносини під час війни, зміни в оподаткуванні й звітності - усі важливі матеріали читайте в "Інтербух". Передплатіть видання зараз на період від 6 місяців й отримуйте знижку 10%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини