Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінагрополітики повідомило про нові зміни в порядку бронювання працівників

29 вересня 2022, 12:05
1872
0
Реклама

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний сервіс - електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов'язаних. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Зазначений електронний кабінет створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов'язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Таким чином, відтепер процес бронювання військовозобов'язаних буде проходити набагато простіше.

Про різні нюанси кадрового обліку та оплати праці читайте в підбірці матеріалів сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух».

Тому Мінагрополітики надалі просить користуватися спрощеною процедурою подачі заявок.

Як подати заявку:

1. Увійдіть у кабінет запитів на бронювання.

2. Авторизуйтесь за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього ви зайдете в особистий кабінет і отримаєте детальну покрокову інструкцію щодо подальших дій.

3. При першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації».

4. Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання. При цьому слід урахувати, що система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню.

5. Сформований запит необхідно підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики.

В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту. Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

При цьому Мінагрополітики звертає увагу на те, що наразі електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі. Тому у разі виникнення додаткових запитань слід писати на електронну адресу: mobplan@minagro.gov.ua.

Один бухгалтер добре, а 5 - краще. Тільки зараз придбайте LIGA360 для 5 бухгалтерів всього за 5000 грн/міс. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини