Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінили Перелік територій бойових дій або ТОТ — наказ Мінреінтеграції

Реклама

Мінреінтеграції своїм наказом «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 12.04.2024 р. № 108 оновило Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Наказ набрав чинності 19 квітня.

Наразі зміни торкнулися територіальних громад Донецької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Зазначимо, що відповідно до абз. 2 пп. 69.14 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, з 1 січня 2023 року, за земельні ділянки, що розташовані на територіях активних бойових дій або на ТОТ України, які включені до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, плату за землю не нараховують та не сплачують. Йдеться про період з першого числа місяця, в якому визначили щодо відповідних територій дату початку активних бойових дій або тимчасової окупації, і до останнього числа місяця, в якому було завершено активні бойові дії або тимчасова окупація на цій території.

Хочете отримати найвигіднішу ціну на преміум-рішення LIGA 360: Бухгалтер? Тільки зараз для тарифу діє спецпропозиція. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини