Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Із 16 травня скасовано мораторій на перевірки ДМС, але збільшили ліміт на бізнес-посилки

16 травня 2024, 09:55
479
0
Автор:
Реклама

Президент підписав Закон від 20.03.2024 р. №3613-IX про внесення змін до МКУ щодо особливостей здійснення митного контролю та митного оформлення окремих категорій товарів. Ми вже розповідали про відповідний законопроєкт №9456. 15 травня Закон №3613 був опублікований у «Голосі України», таким чином він набуває чинності 16 травня.

Передусім Закон врегульовує процедуру митного оформлення експорту біометану з України, що має посприяти розвитку виробництва цього виду палива та розширити експортні можливості України.

Глава парламентського податкового комітету Данило Гетьманцев акцентував, що цим Законом вирішено питання підняття порогу вартості товарів, які пересилаються ФОП та підприємствами за межі України в міжнародних поштових або експрес-відправленнях, без письмового декларування. «До внесених змін, обов'язок для подання письмової митної декларації бізнесом існував для товарів вартістю понад 150 Євро. Тепер такий поріг збільшено до 1000 Євро. Зазначене зменшить витрати бізнесу та прискорить логістику», - каже нардеп.

Водночас Законом скасовано мораторій на митні перевірки, тим самим відновлено:

- планові документальні перевірки;

- позапланові документальні перевірки (виїзні та невиїзні);

- зустрічні звірки;

- завершення розпочатих та незавершених перевірок до 24 лютого 2022 року.

Як підприємцю самостійно орієнтуватися в законодавстві? Усі роз'яснення доступні в системі LIGA360:Підприємець. А ще система миттєво направлятиме сповіщення про зміни законодавства. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини