Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як виправляти помилки у єдиній звітності

31 березня 2025, 13:30
91
0
Автор:
Реклама

Коригування помилки лише в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум доходу або нарахованого ЄСВ, проводиться з використанням ознаки «0» (якщо рядок потрібно ввести) чи ознаки «1» (якщо рядок потрібно виключити).

Заповнення «Уточнюючого» Розрахунку при коригуванні сум єдиного внеску проводиться з використанням типів нарахувань 2 та 3, при цьому ознаки «0» та «1» не застосовуються.

Якщо страхувальнику поза межами поточного звітного періоду необхідно одночасно уточнити інформацію щодо реквізитів та сум нарахованого єдиного внеску стосовно застрахованих осіб у додатку Д1 до Розрахунку, поданого з типом «Звітний» або «Звітний новий», то спочатку у Розрахунку з типом «Уточнюючий» роботодавцем проводиться коригування реквізитів, які уточнюються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий» з використанням ознаки «0» (якщо рядок потрібно ввести) чи ознаки «1» (якщо рядок потрібно виключити).

Потім формується окремий Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування сумових показників з використанням типів нарахувань 2 (сума додається) та/або 3 (сума знімається).

Радимо також ознайомитися зі статтею «Занижена максимальна база нарахування ЄСВ: як виправити помилку в додатку Д1 Податкового розрахунка»

Джерело: повідомлення ГУ ПФУ в Луганській області

Наші інструменти допоможуть вашій компанії забезпечити точність та своєчасність подачі фінансових документів. Замовте персональну презентацію і дізнайтесь, як LIGA360 може трансформувати вашу звітність.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини