Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оцінка тендерних пропозицій з 1 липня 2026 року

14 травня 2026, 16:30
99
0
Автор:
Реклама

Чергові зміни до процедур закупівлі через електронний каталог та особливостей здійснення публічних закупівель у період воєнного стану полягають у переході до оцінки та порівняння пропозицій учасників без урахування ПДВ.

Втім, порядок врахування ПДВ на різних етапах закупівлі все ж розмежовано. Зокрема, електронна система закупівель (ЕСЗ) проводить оцінку та визначає переможця за найнижчою ціною без урахування ПДВ, а от у річному плані очікувана вартість, як і раніше, зазначається з урахуванням ПДВ, якщо операція підлягає оподаткуванню.

Закупівлі, які були розпочаті до 1 липня 2026 року, мають бути завершені за старими правилами. Замовникам рекомендується вже зараз враховувати ці зміни при підготовці тендерної документації та проектів договорів для майбутніх закупівель. Ознайомитися докладніше із змінами можна у матеріалі "ПДВ у держзакупівельних процедурах: що змінюється з 1 липня 2026 року".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини