Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Працівникові, що відряджається, відшкодовуються витрати на користування кондиціонером

10 липня 2012, 12:11
353
0
Реклама

Мінфін розглянув питання відносно відшкодування витрат на відрядження і відмітив наступне.

1. Витрати на користування кондиціонером, вартість яких включена в рахунок за проживання працівника під час службового відрядження по Україні і за кордоном, підлягають відшкодуванню працівникові, що відряджається, в межах обмежень по найму житла.

2. Працівникам, що відряджаються, відшкодовуються витрати на обов'язкове страхування і інші документально оформлені витрати, пов'язані з правилами в'їзду і перебування в місці відрядження.

3. Працівникові, що відряджається :

- в межах України, відшкодовуються витрати на проїзд міським транспортом загального користування (окрім таксі) відповідно до маршруту, погодженого керівником, по місцю відрядження;

- за кордон, відшкодовуються витрати на проїзд по місцю відрядження транспортом загального користування (рейсові автобуси, метро, тролейбуси, трамваї і т. п., окрім таксі) за умови, що йому не надавалися безкоштовно засоби пересування.

У разі потреби пересування по території держави відрядження керівник підприємства може визначити працівникові, що відряджається, вид транспорту. Якщо така пропозиція не поступає, працівник самостійно вирішує питання про вибір виду транспорту.

Документами, що підтверджують вартість витрат на відрядження, являються розрахункові документи відповідно до Закону про РРО і НКУ.

Форма і зміст підтверджувальних документів встановлюються ГНСУ. У разі відрядження за межу підтверджувальні документи оформляються згідно із законодавством відповідної держави (лист від 03.02.2012 р. № 31-07230-2-6/534).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини