Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Укргосреестр роз'яснив нюанси перереєстрації і ліквідації

22 жовтня 2012, 13:18
157
0
Реклама

Укргосреестр роз'яснив питання відносно:

- проставляння державним реєстратором відміток на засновницьких документах юридичної особи при проведенні реєстраційних дій (лист від 27.07.2012 р. № 1958-7.2/13-12);

- віддзеркалення в ЕГР відомостей про ліквідатора суспільства (лист від 08.05.2012 р. № 851/22-12-7.2).

Відносно першого питання автори листа відмітили, що на дублікаті оригіналів засновницьких документів, який юрособа надає для проведення держреєстрації змін до них, держреєстратор проставляє штамп "Державна реєстрація змін в засновницькі документи юридичної особи ПРОВЕДЕНА".

Такий штамп не проставляється на копії опублікованого в спеціалізованому друкарському ЗМІ повідомленні про втрату усіх або частини оригіналів засновницьких документів, оскільки такий документ не є засновницьким.

У другому листі повідомляється, що держреєстратор, отримавши у встановленому законом порядку рішення суду про визнання юридичної особи банкротом з вказівкою відомостей від ліквідатора, вносить в ЕГР відповідний запис з вказівкою відомостей від ліквідатора.

У витяганні і виписці з ЕГР будуть вказані дані про знаходження юридичної особи в процесі банкрутства і про ліквідатора.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини