Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

ДФС про порядок видачі готівки фізособам, яких немає в штатному розписі

5.03.2018, 12:15
215
0

Який порядок видачі готівкових коштів з каси фізособам, яких немає в штатному розписі підприємства або окремим фізособам?
Який порядок видачі готівкових коштів з каси фізособам, яких немає в штатному розписі підприємства або окремим фізособам?

Відповідно до п. 27 розд. III Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. № 148, видача готівки фізособам, яких немає в штатному розписі установи/підприємства, проводиться за видатковими касовими ордерами, що виписуються окремо на кожну особу, або за окремою видатковою відомістю.

Одержувачі пред'являють паспорти чи документи, що їх замінюють та розписуються у відповідній графі документа про одержання готівки (видаковому касовому ордері чи видатковій відомості) із зазначенням одержаної суми (гривень - словами, копійок - цифрами).

Підкатегорія 109.15 модуля БАЗИ ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ ZN041900


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше