Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Платник ПДВ переїхав в іншу область: чи зміниться рахунок в СЕА ПДВ

20.11.2018, 14:00
56
0

Чи змінюється номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ у разі перереєстрації платника, пов'язаної зі зміною адміністративного району?
Чи змінюється номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ у разі перереєстрації платника, пов'язаної зі зміною адміністративного району?

Чи змінюється номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ у разі перереєстрації платника, пов'язаної зі зміною адміністративного району?

Перереєстрація платника ПДВ проводиться у разі зміни даних про платника ПДВ, зокрема зміни місцезнаходження (місця проживання) платника ПДВ, і якщо зміни не пов'язані з припиненням платника ПДВ, крім випадків, визначених п. 1 п. 3.15 розд. III Положення № 1130.

У разі перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а тому при перереєстрації платника ПДВ, пов'язаної зі зміною адміністративного району, статус платника ПДВ зберігається з дати його реєстрації платником ПДВ (п. 4.2 розд. IV Положення № 1130).

Таким чином, у випадку перереєстрації платника ПДВ, пов'язаної зі зміною адміністративного району, номер рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ не змінюється.

Роз'яснення із розділу 101.17 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Читайте на цю тему у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

"Анулювання ПДВ-реєстрації: облікові наслідки"

"Зміна місцезнаходження: звітування, сплата податків і внесення змін до дозвільної документації"

Якщо хочете отримати більше матеріалів, які стануть Вам у нагоді не лише як фахівцю з бухобліку та податків, а й як громадянину, замовте безкоштовний тестовий доступ протягом 72 годин до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше