Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На які бюджетні рахунки сплачувати податки та ЄСВ у 2021 році

Кошти, сплачені на старі рахунки, не будуть зараховуватися до бюджету

Як повідомила пресслужба Державної податкової служби України з 1 січня 2021 року введено в дію нові бюджетні рахунки для сплати податків. Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків розміщена на субсайтах територіальних органів ДПС в рубриці "Бюджетні рахунки", а також в Центрах обслуговування платників.

Зверніть увагу, що кошти, сплачені платниками на старі бюджетні рахунки, з 1 січня 2021 року не будуть зараховуватися Казначейством до бюджету та повертатимуться платникам як нез’ясовані платежі.

Задля зручності наших читачів наводимо прямі посилання на сторінки з рахунками розрізі областей та м. Києва, а також для тих, хто перебуває на обліку в ОВПП ДПС:

Також з 1 січня 2021 року запрацювали нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів ДПС для сплати коштів єдиного внеску (наведені у файлах формату xlsx):

Додатково податківці навели символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДПС.

До речі, сучасний професійний сервіс Liga:Report дозволяє легко та оперативно подати податкову, фінансову та статистичну звітність онлайн. А для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, — бот-бухгалтер ReporTaх.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини