Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що дозволено та заборонено бізнесу під час карантину — в одній інфографіці

Обмеження діють до 24 квітня

Режим надзвичайної ситуації на території всієї України діє до 24 квітня 2020 року. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені до 24 квітня. Основні правила та обмеження щодо карантину викладено в постанові КМУ № 211 (зараз діє в редакції постанови КМУ № 255). Обмеження щодо експорту товарів визначені іншими рішеннями уряду, рекомендації стосовно роботи ринків - постановою головного санітарного лікаря № 5.

Також додаткові обмеження та умови щодо діяльності під час карантину можуть встановлюватися рішеннями органів місцевого самоврядування на території відповідних громад. У Києві такі обмеження спершу затверджувалися у протоколах постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а згодом - у розпорядженнях керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

В інших містах, як правило, це рішення міської ради чи міськвиконкому, або розпорядження міського голови.

Що дозволено та заборонено бізнесу під час карантину - представимо в одній інфографіці.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Алла Король,

головний редактор порталу "Бухгалтер.UA"

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему