Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розстрочення сплати ПДВ під час імпорту обладнання для власного виробництва

8 грудня 2017, 11:35
1111
0
Реклама

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (законопроект від 14.11.2017 р. за № 6776-д).

Одним із нововведень, які прописує цей Закон, є доповнення підрозділу 2 р. XX «Перехідні положення» ПКУ п. 61, що передбачає: тимчасово, до 1 січня 2020 року за заявою платника податку надання контролюючим органом розстрочення (рівними частинами) сплати ПДВ на строк, зазначений у заяві платника податку, але не більш ніж 24 календарні місяці без нарахування процентів, пені та штрафів, визначених ПКУ, під час увезення на митну територію України в митному режимі імпорту обладнання деяких товарних позицій із груп 84, 85 і 90 УКТ ЗЕД.

Під час надання такого розстрочення сплати ПДВ загальні норми ст. 100 ПКУ щодо розстрочення та відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу не застосовуватимуться.

Однією з умов надання такого розстрочення є вимога, що обладнання має імпортуватися платником ПДВ для здійснення власного виробництва на території України.

До того ж розстрочення сплати ПДВ не надаватиметься при імпорті обладнання, що вироблене країною, визнаною державою-окупантом згідно із законодавством України та/або визнаною державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозиться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою відповідно до закону України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини