Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС розпочала консультації з бізнесом щодо змін у СМКОР

27 грудня 2017, 14:45
335
0
Реклама

ДФСУ розпочала відкритий процес підготовки змін до системи моніторингу ризиків та блокування податкових накладних. Відповідно до законодавчих змін, СМКОР призупиняє дію на 2 місяці. За цей час від набрання законом чинності Уряд має визначити новий порядок дії системи блокування податкових накладних.

Зважаючи на це, ДФС розпочато низку консультацій із бізнесом й експертами щодо напрацювання пропозицій до вдосконалення системи.

«Ми ініціювали проведення консультацій із бізнесом, експертами, щоб новий порядок роботи СМКОР влаштовував усі сторони - і бізнес, і державу», - зазначив Мирослав Продан під час першої зустрічі з представниками бізнесу в ДФС.

Учасники зустрічі обговорили проблематику підприємств і ДФС у межах роботи системи й можливі шляхи її вирішення.

На думку бізнесу, потребують розширення критерії визначення ризиковості операцій, які б забезпечили безперешкодну реєстрацію податкових накладних чесному бізнесу та блокування схемного кредиту.

«Попереду в нас багато роботи, і ми ініціювали ще до нового року низку зустрічей із бізнесом, експертами, щоб уже починати роботу по змінах у Податковий кодекс, які були прийняті Верховною Радою», - підкреслив в.о. Голови ДФС.

Таке повідомлення опублікувала на своєму офіційному веб-сайті ДФСУ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини