Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінено коефіцієнт функціонального використання земділянки комунальної власності: як обчислювати орендну плату

29 грудня 2017, 09:15
327
0
Реклама

Підприємство поінформувало ДФС, що на умовах оренди користується земельними ділянками комунальної власності.

У лютому та серпні 2017 року воно зверталося до вповноваженого органу з питань регулювання земельних відносин за отриманням витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (далі - Витяги, Оцінка) орендованих ділянок. При цьому підприємство отримало Витяги, які відрізняються за величиною Оцінки, виконаною із застосуванням коефіцієнтів функціонального використання в розмірах 2,0 та 2,5.

Тож підприємство звернулося із запитом до ДФС, аби з'ясувати, за якою з Оцінок необхідно обчислювати податкові зобов'язання з Плати у 2017 році.

ДФС в ІПК від 20.12.2017 р. № 3057/6/99-99-12-02-03-15/ІПК указує на те, що підприємство не повідомило про погодження та затвердження орендодавцем проекту робіт із землеустрою, що призвів до зміни цільового використання земельної ділянки та її Оцінки.

Підприємство для обґрунтування підстав подання уточнюючого розрахунку з орендної плати за земельні ділянки комунальної власності має звернутися до орендодавця щодо затвердження результатів землевпорядних робіт, зокрема - стосовно зміни коефіцієнтів функціонального використання земельних ділянок.

Для обчислення податкових зобов'язань з орендної плати за земельні ділянки комунальної власності підприємство має застосовувати Оцінку (одним з елементів якої є коефіцієнт, що характеризує функціональне використання земельної ділянки), яка набрала чинності на підставі технічної документації, затвердженої рішенням органу місцевого самоврядування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини