Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Які роботодавці отримають кошти з бюджету на зарплати працівникам під час карантину

13 квітня 2020, 10:20
8373
0
Реклама

Уряд запроваджує допомогу з "тимчасового" безробіття і компенсуватиме виплати для зарплат для тих підприємств, які не звільнятимуть людей на час карантину. Про це в ефірі телепрограми "Свобода слова Савіка Шустера" розповів Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

За його словами, допомога по "тимчасовому" безробіттю буде надаватися наступним чином: "Якщо на підприємствах люди зайняті не повний день, ми будемо компенсувати їм виплати на людей, які є вдома і які повернуться на роботу після завершення карантину. Тобто ми кажемо - не звільняйте людей, ми вам будемо виплачувати до мінімальної зарплати на людей, які є не повністю зайняті, які повернуться". Ми вже повідомляли про таку ініціативу Мінекономіки.

Міністр також додав: "Для того [щоб підприємства не звільняли людей] існує програма для підприємств, для промисловості. Вона активно ніколи не використовувалася, а зараз буде активно використовуватися, ми плануємо розширити цю програму на малі і середні бізнеси для того щоб підприємство, яке не хоче звільняти людей, яке розуміє, що вони не зайняті, але їм треба платити зарплату, могло звернутися до центра зайнятості і отримати виплати на таких людей…".

Читайте також:

- "Допомогу по безробіттю призначать з 1-го дня, а документи можна подавати дистанційно";

- "Як роботодавцю отримати допомогу від держави у разі скорочення часу роботи працівників";

- "Алгоритм реєстрації у службі зайнятості онлайн під час карантину";

- "Допомогу по безробіттю підвищують для окремих категорій осіб".

І в поточній діяльності, і в критичних ситуаціях більше інформації щодо ефективної практики бухгалтерського та податкового обліку можна почерпнути в професійному рішенні для бухгалтера - одному інструмент із безліччю можливостей для бухгалтера та аудитора. Спробуйте прямо зараз і отримуйте рішення на свої питання.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини