Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як звітувати з податку на прибуток після переходу зі спрощеної системи

7 жовтня 2020, 13:00
329
0
Реклама

Юрособи - єдинники, які переходять зі спрощеної на загальну систему оподаткування протягом року, застосовують річний податковий (звітний) період як новостворені платники податку на прибуток підприємств.

Такий період для них починається з дати переходу на загальну систему оподаткування і закінчується останнім календарним днем такого податкового (звітного) періоду (крім виробників сільськогосподарської продукції), а у разі ліквідації платника після переходу на загальну систему оподаткування - закінчується датою ліквідації.

Виробники ж сільськогосподарської продукції подають декларацію за звітний період півріччя 2020 р. та надалі зможуть застосовувати особливий річний період, який починається з 01.07.2020 р. і закінчується 30.06.2021 р.

Докладніше про обов'язковий перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну читайте в матеріалі модуля Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 102.11 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків податкового законодавства читайте в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини