Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Куди слід скаржитися на бізнес після повного скасування Книг відгуків — Мінекономіки

8 жовтня 2020, 13:10
2542
3
Реклама

Минулого тижня офіційно набув чинності наказ Мінекономіки, який скасовує обов'язковість ведення Книги відгуків та пропозицій. Про це інформує сайт міністерства. За оцінками витрати на адміністрування Книги відгуків та пропозицій, яка знаходилася у кожному торговому відділі та у кожному залі закладу громадського харчування, в рік сягали понад 44 млн гривень. При цьому наявність Книги не гарантувало розв'язання проблемних питань, які виникали у покупців.

Зараз Мінекономіки пропонує залишати свої відгуки через "гарячу лінію", електронне та класичне листування чи соціальні мережі. Крім того сьогодні споживачі можуть звернутися до Держпродспоживслужби та її територіальних органів за захистом порушених прав як в паперовому, так і електронному вигляді за посиланням. В територіальних органах Держпродспоживслужби та в багатьох місцевих держадміністраціях створені та функціонують консультаційно-інформаційні служби, де споживачі можуть отримати інформацію та допомогу по захисту своїх прав.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини