Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як рахують дохід для переходу на єдиний податок — ДПС

9 жовтня 2020, 08:20
352
0
Реклама

Загалом, перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкта господарювання може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в ст. 291 ПКУ.

Також до поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Якщо рішення про перехід на спрощену систему оподаткування (у т. ч. без сплати ПДВ) приймає юрособа, яка була зареєстрована як платник ПДВ, то при визначенні доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на спрощену систему оподаткування, не враховуються суми ПДВ.

Докладніше про "Порядок реєстрації платником єдиного податку" можна дізнатися з модуля "Ситуації". Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 108.01 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків податкового законодавства читайте в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини