Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд визначив правила щодо нового маркування тютюнових виробів і рідин для електронних сигарет

4 листопада 2020, 15:30
1066
0
Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 29 жовтня 2020 р. № 1037 вирішив питання маркування марками акцизного податку тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах. Для цього затвердили нові зразки відповідних марок, які почнуть застосовувати з 1 січня 2021 року.

Відповідних коригувань зазнали норми Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Власне, у назву цього Положення доповнили словами "і рідин, що використовуються в електронних сигаретах".

Серед змін відзначимо нову норму, за якою повернуті імпортерами невикористані марки, що не пошкоджено, можуть бути повторно видані продавцем марок на підставі заяви тому ж імпортеру, який їх повернув. При цьому плата за марки не стягується.

Керуйте легко всіма акцизними операціями в сервісі звітності Liga:REPORT. Оцініть переваги нових функцій - звірки з ЄРАН, лімітів палива та податкових лімітів. Бажаєте отримати доступ до сервісу за найвигідніших умов чорної п'ятниці - тисніть сюди.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини