Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чергова мала податкова реформа на порозі — парламент зробив перший крок до переписування ПКУ

5 листопада 2020, 15:00
8155
0
Реклама

Парламент прийняв за основу проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації необхідних для декларування окремих об'єктів оподаткування" (№ 4065).

Законопроектом пропонується внести зміни не лише до ПКУ, а й до інших Законів України, зокрема - до Закону про РРО. Зміни, зокрема, спрямовані на уточнення положень трансфертного ціноутворення; підстави припинення адміністративного арешту; положення щодо коригування фінансового результату до оподаткування щодо операцій, які не мають ділової мети; особливості справляння акцизного податку; особливості оподаткування прибутку контрольованої іноземної компанії протягом перехідного періоду; положення щодо застосування РРО, тощо.

Серед іншого законопроект передбачає:

- уточнити обставини, при яких контрольовані операції не мають ділової мети, при цьому обов'язок доведення таких обставин покладається на контролюючий орган;

- визначити види коригувань у зв'язку із проведенням операцій з нерезидентами, що не мають ділової мети як по контрольованих, так і по неконтрольованих операціях.

- відстрочити оподаткування контрольованих іноземних компаній з 2022 року;

- відстрочити застосування штрафів для платників акцизного податку;

- заборонити використання програмних РРО під час роздрібної торгівлі пальним.

Чорна п'ятниця наближається! Купуйте продукти і системи від ЛІГА:ЗАКОН для зручної бухгалтерської та підприємницької діяльності за найвигідніших умов. Акція відбудеться 6-го листопада і триватиме лише один день. Для того, щоб не пропустити головну пропозицію року для професіоналів, заповніть форму заявки та отримайте першими акційні пропозиції від ЛІГА:ЗАКОН.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини