Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати хочуть змінити порядок сплати ПДФО — готуйтеся збирати довідки з місця проживання працівників

16 листопада 2020, 09:30
5793
0
Реклама

Група народних депутатів зареєструвала проект Закону про внесення змін до ПКУ щодо порядку зарахування податку на доходи фізичних осіб у зв'язку із завершенням реформи децентралізації (№ 4369 від 12.11.2020) та проект Закону про внесення змін до ст. 64 БКУ на аналогічну тему (№ 4370 від 12.11.2020 р.).

Законопроектом пропонується передбачити:

- обов'язок фізичних осіб - платників податку інформувати роботодавця про зміну своєї податкової адреси задля коректного зарахування податку на доходи фізичних осіб;

- зарахування податку на доходи фізичних осіб за податковою адресою фізичних осіб - платників податку.

Так, пропонується внести відповідні зміни до статті 168 ПКУ, за якими податковий агент сплачує (перераховує) податок, утриманий з доходів, нарахованих на користь фізичної особи, що відповідно до БКУ належить до доходів місцевих бюджетів, до місцевого бюджету за місцем податкової адреси фізичної особи - платника податку.

До ст. 64 БКУ планують внести зміни щодо встановлення порядку зарахування ПДФО за місцем податкової адреси фізичних осіб - платників податку.

У разі ухвалення ці Закони наберуть чинності з 01 січня 2022 року.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся тестовим доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини