На сьогодні нормативно-правовими актами не передбачено збереження в органах Казначейства підтвердних документів (у тому числі в електронному вигляді) при реєстрації бюджетних зобов'язань та/або бюджетних фінансових зобов'язань - зауважують у профільному відомстві.
При цьому додають, що у разі подання реєстрів бюджетних фінансових зобов'язань через СДО "Клієнт казначейства - Казначейство" та за необхідності повторного подання електронної копії договору, існують технічні можливості створити один раз електронну копію договору і в подальшому до неї прикріплювати електронні копії документів, що підтверджують взяття бюджетного фінансового зобов'язання.
При реєстрації ж бюджетних зобов'язань, наданих без використання СДО, копії підтвердних документів у органах Казначейства не зберігаються. У такому випадку при реєстрації бюджетних фінансових зобов'язань необхідно надавати оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов'язання та бюджетного фінансового зобов'язання.
Докладніше про новації у цій сфері - в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Бюджетні зобов'язання з урахуванням планів асигнувань: зміни в Порядку № 309".
Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися ТЕСТОВИМ доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.
Джерело: лист Держазначейства від 04.09.2020 р. № 16-06-06/15505
Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.