Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Гетманцев розповів, кому Президент хоче списати борги з податків

25 листопада 2020, 14:25
2119
0
Реклама

Голова податкового парламентського комітету Данило Гетманцев повідомив про президентську ініціативу списання податкових боргів у розмірі до 3 тисяч грн. Йдеться про 4 млн українців.

Списати пропонується борги, чия сума не перевищує 3 тисячі грн та які існують на певну дату, яку визначить майбутній закон.

Аналогічна ініціатива, але на суму до 1020 грн, закладена в законопроєкт № 4101-д, який рекомендований очолюваним Гетманцевим комітетом ВРУ до прийняття у першому читанні.

На думку депутата, президентська ініціатива, з одного боку, принесе радість 4 мільйонам громадян, а з іншого - така амністія це фактично штраф на добросовісного платника податків, який своєчасно погашає свої зобов'язання перед державою.

Але, з урахуванням ситуації з COVID-19, "ініціатива правильна та своєчасна", резюмує Д. Гетманцев.

Стежити за змінами в законодавсті ще простіше, ніж раніше. Контролюйте тільки ті норми закону, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Замовити доступ для ознайомлення з рішеннями для бухгалтера можна тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини