Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Торгівля алкоголем у кіосках і павільйонах обійдеться у 6800 грн

29.03.2021, 12:55
2859
0

Місцем реалізації алкогольних товарів (крім пива), у тому числі на розлив повинна бути будівля
Місцем реалізації алкогольних товарів (крім пива), у тому числі на розлив повинна бути будівля

Головне управління ДПС у Запорізькій області нагадало, що забороняється продаж, зокрема, алкогольних напоїв у невизначених для цього місцях торгівлі (ст. 15-3 Закону № 481). До суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів, зокрема, за порушення вимог ст. 15-3 - 6800 гривень (ст. 17 Закону № 481).

Отже, якщо суб'єкти господарювання здійснюють на підставі ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями торгівлю алкогольними напоями в кіосках, палатках, павільйонах, приміщеннях контейнерного типу тощо без обмеження площі, то до них застосовуються штрафні санкції як за торгівлю алкогольними напоями у невизначених для цього місцях торгівлі у розмірі 6800 гривень.

Варто додати, що місце торгівлі - це місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем фактичного розташування, для алкогольних напоїв, крім пива, - торговельною площею не менше 20 кв. м., обладнане РРО (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів (ст. 1 Закону № 481).

Будівлі - це земельні поліпшення, що складаються з несучих та огороджувальних або сполучених (несуче-огороджувальних) конструкцій, які утворюють наземні або підземні приміщення, призначені для проживання або перебування людей, розміщення майна, тварин, рослин, збереження інших матеріальних цінностей, провадження економічної діяльності (пп. 14.1.15 ПКУ).

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія: спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар