Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Державній фіскальній службі створять Офіс ефективної взаємодії з бізнесом

23.03.2021, 08:30
1907
0

Серед ключових завдань нового Офісу — поглиблення співпраці ДФС та легального бізнесу у боротьбі з тіньовою економікою
Серед ключових завдань нового Офісу — поглиблення співпраці ДФС та легального бізнесу у боротьбі з тіньовою економікою

У Державній фіскальній службі (ДФС) створять Офіс ефективної взаємодії з бізнесом. Про це повідомив голова ДФС Вадим Мельник. Мета створення Офісу - сприяння швидкій та змістовний комунікації між службою, представниками бізнесу та професійних спільнот.

Вадим Мельник презентував новий підрозділ в рамках Всеукраїнського форуму "Україна 30. Держава та бізнес". Серед ключових завдань нового Офісу - поглиблення співпраці ДФС та легального бізнесу у боротьбі з тіньовою економікою, систематизація запитів від суб'єктів господарювання та бізнес-спільнот, налагодження швидкого та якісного обміну інформацією, підвищення прозорості діяльності служби.

Створення цього підрозділу дозволить ДФС, за словами її голови, не лише глибше розуміти потреби бізнесу, а й більш чітко структурувати масиви даних та розробити карти взаємодії з кожною галуззю та індустрією.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. А дізнатися про дієві практики захисту від безпідставних претензій контролерів - у системі судових рішень VERDICTUM.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар