Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фонд соцстраху зробив заяву щодо повідомлень про припинення оплати лікарняних після 30 червня

5.04.2021, 11:30
15544
0

Змінами у законодавстві передбачено, що з 30 червня звичайні захворювання та травми виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними
Змінами у законодавстві передбачено, що з 30 червня звичайні захворювання та травми виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними

Фонд соціального страхування України запевняє, що продовжуватиме оплачувати лікарняні як до, так і після 30 червня. Річ у тому, що мали місце чисельні публікації в ЗМІ щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування. Ми вже розповідали про цю ситуацію, вказавши на те, до яких катастрофічних наслідків може призвести неуважність чи недбалість народних обранців.

У Фонді соцстраху повідомляють, що внесені зміни мали на меті розширення страхових випадків періодом реабілітаційного лікування. Крім того, стверджують у Фонді, не було внесено змін до ч. 2 ст. 22 базового Закону, у якому також йдеться про надання допомог по тимчасовій втраті працездатності в разі хвороб і травм. Наразі відповідні законопроекти № 5187 та № 5187-1, які усувають зазначену помилку, вже зареєстровані і проходять стадію погодження.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар