Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Малий та середній бізнес отримає додаткове фінансування для подолання наслідків кризи — Мінфін

28.04.2021, 16:50
2449
0

Підтримка дозволить надати експортноорієнтованим малим та середнім підприємствам необхідну сьогодні фінансову допомогу
Підтримка дозволить надати експортноорієнтованим малим та середнім підприємствам необхідну сьогодні фінансову допомогу

Завершились переговори між українською делегацією та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) щодо укладення Гарантійної угоди. Угода має на меті забезпечення доступом експортноорієнтованих малих і середніх підприємств (далі - МСП) до фінансових ресурсів довгострокового характеру для поповнення обігових коштів та здійснення інвестицій у розвиток. Про це інформує Мінфін.

Скористатися такими фінансовими можливостями зможуть малі і середні підприємства-експортери, а також підприємства, що залучено до внутрішнього постачання та які реалізують експортно-орієнтованим підприємствам щонайменше 50% своєї продукції, та зазнали певних матеріальних збитків під час кризи, спричиненої COVID-19.

Представники Міністерства фінансів зазначили, що така фінансова підтримка дозволить надати експортноорієнтованим МСП необхідну сьогодні фінансову допомогу, забезпечить інвестиції у їх розвиток та дасть змогу зберегти робочі місця, а також створити передумови для активізації інвестиційної діяльності.

Ефективне управління бізнесом можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе бути в курсі всіх законодавчих змін та забезпечить надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнайтеся більше про рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар