Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Малий та середній бізнес отримає додаткове фінансування для подолання наслідків кризи — Мінфін На правах реклами

Реклама

Завершились переговори між українською делегацією та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) щодо укладення Гарантійної угоди. Угода має на меті забезпечення доступом експортноорієнтованих малих і середніх підприємств (далі - МСП) до фінансових ресурсів довгострокового характеру для поповнення обігових коштів та здійснення інвестицій у розвиток. Про це інформує Мінфін.

Скористатися такими фінансовими можливостями зможуть малі і середні підприємства-експортери, а також підприємства, що залучено до внутрішнього постачання та які реалізують експортно-орієнтованим підприємствам щонайменше 50% своєї продукції, та зазнали певних матеріальних збитків під час кризи, спричиненої COVID-19.

Представники Міністерства фінансів зазначили, що така фінансова підтримка дозволить надати експортноорієнтованим МСП необхідну сьогодні фінансову допомогу, забезпечить інвестиції у їх розвиток та дасть змогу зберегти робочі місця, а також створити передумови для активізації інвестиційної діяльності.

Ефективне управління бізнесом можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе бути в курсі всіх законодавчих змін та забезпечить надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнайтеся більше про рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини