Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Електронна прописка без відвідувань військкоматів стане реальністю

Реклама

Уряд змінив норми постанови КМУ, якою реалізують експериментальний проект щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі. Йдеться про постанову КМУ від 28.04.2021 р. № 423.

В рамках експериментального проекту взяття на військовий облік, зняття з військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, відомості про яких наявні в Єдиному держреєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів, проведуть на підставі відомостей про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання осіб в електронній формі, надісланих органами реєстрації через єдину інформаційну систему МВС до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Таким чином, у день реєстрації/зняття з реєстрації або прийняття рішення про відмову орган реєстрації надсилатиме через єдину інформаційну систему МВС до Єдиного держреєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів повідомлення про реєстрацію/зняття з реєстрації призовників, військовозобов'язаних та резервістів (після запровадження інформаційної взаємодії).

Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації призовників, військовозобов'язаних та резервістів, надіслані органом реєстрації через єдину інформаційну систему МВС до вказаного Реєстру, - підстава для взяття особи на військовий облік або зняття з військового обліку відповідним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень по вашій темі - скористайтеся комплексним рішення для бухгалтера LIGA360. Спробуйте зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини