Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Про помилки в призначенні платежу при сплаті податків на єдиний рахунок треба повідомити ДПС

14 липня 2021, 10:00
310
0
Реклама

Якщо допустилися помилки у реквізиті "Призначення платежу" розрахункового документу при сплаті коштів на єдиний рахунок, то треба не пізніше наступного робочого дня після отримання від ДПС через Електронний кабінет "Повідомлення про помилки в "Призначенні платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок" визначати належність платежу відповідному одержувачу за формою J/F1307301. У разі успішного прийняття органом ДПС документу за формою J/F1307301 платник податків отримає квитанцію № 2.

Якщо платник податків протягом вказаного строку не надіслав ДПС документ за формою J/F1307301, то інформація з розрахункового документа вважається інформацією без визначення належності платежу відповідному одержувачу і суми такого платежу включаються ДПС до реєстру платежів з єдиного рахунка в розрізі окремого платника у складі зведеного реєстру платежів з єдиного рахунка з урахуванням черговості сплати, визначеної ПКУ.

Воночас ПКУ не передбачена відповідальність за невірне заповнення реквізиту "Призначення платежу" розрахункового документа, за яким відбулося зарахування коштів на єдиний рахунок.

Нагадаємо, що контролери наполягають - під час використання єдиного рахунка для сплати грошових зобов'язань платник не має права сплачувати кошти на інші рахунки Держказначейства.

Докладніше про перерахування податків читайте в матеріалі "Як заповнювати реквізити "Призначення платежу" для зарахування коштів на єдиний рахунок" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом або придбайте бухгалтерський cервіс "Інтербух".

Джерело: роз'яснення ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини