Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На першому етапі запровадження накопичувальної пенсії буде стовідсоткове державне гарантування – міністр фінансів

Реклама

Накопичувальна пенсія виплачуватиметься додатково до солідарно та не зменшуватиме її розмір. Для того, щоб захисти гроші на пенсійних рахунках, держава на першому етапі буде відігравати провідну роль у наданні послуг. Плануємо створити Державний накопичувальний фонд, який на початку буде єдиним для всіх, гарантування вкладів цього фонду буде стовідсотковим", - повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Нагадаємо, що днями стало відомо: запровадження накопичувальних пенсій почнеться для бюджетників в 2023 році.

"Що таке накопичувальний рівень? Це коли ви маєте свій пенсійний рахунок, на який надходять відрахування з вашої зарплати. Пенсійні накопичення не лежать просто на рахунку, вони приносять дохід. Потім ви отримаєте у вигляді накопичувальної пенсії всі кошти, які протягом життя акумулюються на пенсійному рахунку: внески плюс інвестиційний дохід. Накопичувальна система утворюється як додаткова до наявної солідарної. Наступний етап - добровільне пенсійне страхування здійснюється із залученням недержавних пенсійних фондів", - пояснив міністр.

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини