Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держслужбовці на відповідальних посадах будуть повідомляти НАЗК про покупки на значні суми — затверджено Порядок

Реклама

Суб'єкт декларування у 10-денний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов'язаний повідомити про це НАЗК

Наказом НАЗК від 23.07.2021 р. № 450/21 затверджено Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування. Цей наказ набирає чинності з 01 грудня 2021 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Інформування про суттєві зміни у майновому стані здійснюється суб'єктами декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до Закону, а також суб'єктами декларування, які займають посади, пов'язані з високим рівнем корупційних ризиків. Інші суб'єкти декларування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подають.

Під суттєвою зміною у майновому стані суб'єкта декларування розуміють отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня року, у якому виник обов'язок щодо подання повідомлення. У такому разі суб'єкт декларування у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов'язаний повідомити про це Національне агентство.

Інформування суб'єкт декларування здійснює особисто шляхом заповнення відповідної електронної форми повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування після автентифікації у персональному електронному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Захистити своє майно від рейдерів і шахраїв у період кризи допоможе сервіс SMS-Маяк. Як перемогти їх у судових баталіях навчить система VERDICTUM. Тримати руку на пульсі чергових новацій у законодавстві від нашої влади буде легко у LIGA360. Замовляйте тестовий доступ продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини