Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як заповнити ф. № 20-ОПП, коли придбано малоцінний необоротний матактив

20 жовтня 2021, 16:55
588
0
Реклама

У повідомленні за ф. № 20-ОПП надається інформація про всі об'єкти оподаткування, що є власними, орендованими або переданими в оренду. Про це податківці нагадали, пояснюючи яким чином заповнити повідомлення за ф. № 20-ОПП у разі придбання/оренди малоцінних необоротних матеріальних активів, пов'язаних з оподаткуванням.

Фахівці ДПС вказали, що під час надання повідомлень за ф. № 20-ОПП застосовується принцип укрупнення інформації, яка надається про об'єкт оподаткування.

Принцип укрупнення інформації передбачає групування об'єктів оподаткування за ознакою їх однотипності.

Отже, у разі, якщо малоцінні необоротні матеріальні активи, якими володіє/користується суб'єкт господарювання, призначені для ведення господарської діяльності та фізично розміщені у приміщеннях платника податків (офіси, склади, гаражі, магазини, місця зберігання тощо), про які повідомлено контролюючі органи як про об'єкт оподаткування, то керуючись принципом укрупнення інформації надавати окремо відомості про них не потрібно.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 116.11 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Хочете щомісяця отримувати 40 аналітичних матеріалів з бухобліку? Спробуйте рішення LIGA360:Бухгалтер. Тут об'єднана аналітика видань "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" та "Інтербух", а ще є щоденні оновлення новин. Деталі за посиланням. Зокрема, зверніть увагу на такі матеріали:

- "Повідомлення за формою № 20-ОПП: загальний порядок подання";

- "Повідомлення № 20-ОПП: заповнення форми та нетипові ситуації".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини