Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС назвала три варіанти дій для ФОП-єдинників, які надають послуги Інтернету – заяву треба подати до 1 січня

Реклама

Пресслужба Державної податкової служби України інформує, що 01.01.2022 р. набирає чинності Закон № 1914, який зокрема змінює умови застосування спрощеної системи оподаткування (обрання групи платника єдиного податку) фізичними особами - підприємцями, які здійснюють діяльність у сфері послуг з надання доступу до мережі Інтернет (провайдерських телекомунікаційних послуг).

З урахуванням змін, внесених Законом № 1914 до ПКУ, ФОП, які надають послуги з надання доступу до мережі Інтернет (КВЕД ДК 009:2010 61.90 «Інша діяльність у сфері електрозв'язку»), зможуть належати виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи. До внесення Законом № 1914 змін до ПКУ ФОП, які надавали послуги з надання доступу до мережі Інтернет, мали право реєструватися платниками єдиного податку другої групи.

Тому, наголошують податківці, ФОП - платники єдиного податку другої групи, які надають послуги з надання доступу до мережі Інтернет, мають можливість подати до 31.12.2021 р. (включно) до відповідного контролюючого органу заяви про обрання спрощеної системи оподаткування в частині:

- зміни ставки та групи платника єдиного податку (обрати третю групу платника єдиного податку) та/або

- внесення змін до реєстру платників єдиного податку щодо виключення виду господарської діяльності з надання послуги доступу до мережі Інтернет (у тому числі провайдерських послуг КВЕД ДК 009:2010 61.90 «Інша діяльність у сфері електрозв'язку») (йдеться про можливість залишитись на другій групі платника єдиного податку за умови виключення виду діяльності з надання послуг з надання доступу до мережі Інтернет) та/або

- відмови з 01.01.2022 р. від спрощеної системи оподаткування.

У разі неподання таких заяв реєстрація платником єдиного податку може бути анульована за рішенням контролюючого органу.

Не пропусти важливих змін у Новому Році. Нові правила, закони чи реквізити для сплати податків - про все повідомить LIGA360. Тільки до 14 січня LIGA ZAKON дарує новорічні знижки на преміум-рішення для фахівців. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини