Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін затвердив нову форму повідомлення про прийняття працівника на роботу

Реклама

Кабінет Міністрів України постановою від 28 грудня 2021 р. № 1392 вніс зміни до власної постанови від 17 червня 2015 р. № 413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу». До назви останньої додалося «…укладення гіг-контракту». Тобто надалі повідомляти податківців треба не лише про прийняття працівника на роботу, а й про укладення гіг-контракту в рамках ДіяСіті. Причина - норми Закону України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні».

Оновлена версія Постанови № 413 передбачає, що повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) та/або резидентом ДіяСіті до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором та/або до початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом резидента ДіяСіті засобами електронного зв'язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

Отримайте всі відповіді щодо бухгалтерського й кадрового обліку на ІТ-платформі LIGA360. Покрокові інструкції, експертні роз'яснення, свіжа аналітика. Подробиці за посиланням.

За відсутності технічної можливості подання повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту засобами електронного зв'язку в електронній формі таке повідомлення подається у формі документа на папері згідно з додатком разом з копією в електронній формі.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону про ЄСВ.

У новій редакції виклали і додаток до Постанови № 413, який тепер встановлює форму Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту. І тут цікавий нюанс: раніше у формі були дві категорії працівників, про яких надсилають Повідомлення: 1 - наймані працівники з трудовою книжкою; 2 - наймані працівники без трудової книжки. Нова ж форма Повідомлення передбачає вже чотири категорії: 1 - наймані працівники за основним місцем роботи; 2 - працівники за сумісництвом; 3 - гіг-спеціалісти за гіг-контрактом; 4 - працівники на підставі цивільно-правових договорів. Щодо сумісників, то раніше їх позначали як працівників без трудової книжки.

Але текст самої Постанови № 413 не згадує осіб, найнятих за цивільно-правовими договорами. При цьому податківці традиційно стверджували, що у разі прийняття працівника на роботу за цивільно-правовою угодою [при цьому говорити про прийняття на роботу за ЦДП юридично не коректно, адже не йдеться про трудові відносини - Ред.] подавати повідомлення не потрібно: у листі від 03.09.2015 р. № 21446/10/28-10-06-11, на сайтах ГУ ДПС у Запорізькій та Черкаській областях.

Не пропустіть важливих змін у Новому Році. Нові правила, закони чи реквізити для сплати податків - про все повідомить LIGA360. Тільки до 14 січня LIGA ZAKON дарує новорічні знижки на преміум-рішення для фахівців. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини