Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ відтермінує до 1 травня систему контролю за змінами до електронних медвисновків

Реклама

На погодження до СПО профспілок надійшов проект наказу МОЗ "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України" щодо впровадження інструменту контролю за внесенням змін до медичних висновків про тимчасову непрацездатність в електронній системі охорони здоров'я".

В МОЗ вказують, що наказом від 28.09.2021 р. № 2086 покладено обов'язок на НСЗУ спільно з Директоратом з розвитку цифрових трансформацій в охороні здоров'я МОЗ забезпечити до 1 лютого 2022 року функціональні можливості електронної системи охорони здоров'я щодо інструментів контролю та простежуваності при внесенні змін до медичних висновків про тимчасову непрацездатність, в т. ч. щодо зв'язку нового медичного висновку про тимчасову непрацездатність, створеного з метою внесення змін, з медичним висновком про тимчасову непрацездатність, до якого вносяться зміни.

Проте після більш детального вивчення процесів, виникла необхідність при розробці технічного завдання на закупівлю послуг, врахувати також організацію процесу повернення коштів, виплачених у зв'язку із електронним лікарняним, що видався на підставі помилково сформованого медичного висновку про тимчасову непрацездатність. Розробка та узгодження даного процесу з усіма зацікавленими сторонами вимагала додаткового часу, а отже не могла бути реалізована до 1 лютого 2022 року.

Тому наразі оголошений тендер на закупівлю на розробку вищезазначеного сервісу. З урахуванням вимог технічного завдання, передбачається, що даний сервіс буде запущено до 1 травня 2022 року.

Для цього й розробили відповідний проект наказу МОЗ.

Усі шаблони та інструкції з кадрового обліку є у рішенні LIGA360:HR-менеджер. Замовте прямо зараз, щоб економити робочий час.

Читайте також:

- МОЗ змінив порядок формування е-лікарняних;

- в кабінеті роботодавців з'явилися цифрові копії е-лікарняних сумісників - як оформити на них допомогу від Фонду;

- як визначити страховий стаж та що робити в разі помилки в е-лікарняному.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини