Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 1 квітня не оподатковують доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції

11 квітня 2022, 17:20
1044
0
Реклама

В ГУ ДПС в Івано-Франківській області інформують, що Законом № 2142 внесено зміни щодо оподаткування ПДФО власно вирощеної с/г продукції.

Зокрема, положення пп. 165.1.24 ПКУ, відповідно до якого тимчасово, починаючи з 1 квітня 2022 року та у період воєнного стану, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу платником податку особі, яка відповідно до ПКУ має статус податкового агента, власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена або перероблена безпосередньо фізичною особою, остаточно оподатковуються таким податковим агентом під час їх нарахування (виплати).

Податкові агенти у податковому розрахунку відображають загальну суму нарахованих (виплачених) у звітному податковому періоді доходів, отриманих фізичними особами від продажу особі, яка має статус податкового агента, власної с/г продукції та загальну суму утриманого з них податку. При цьому в податковому розрахунку не зазначається інформація про суми окремої виплати, суми нарахованого на неї податку, а також відомості про фізичну особу - платника податку, яка одержала дохід від продажу особі, що має статус податкового агента, власної с/г продукції.

Радимо також ознайомитись на цю тему зі статтею «Доходи фізосіб - власників сільгосппродукції: нові правила оподаткування з 1 квітня 2022 року».

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини