Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна віднести до податкового кредиту суму ПДВ на підставі податкової накладної за старою формою

16 травня 2022, 14:10
867
0
Реклама

Фахівці ДПС повідомили, що платник ПДВ має право формувати податковий кредит за операціями з придбання товарів/послуг на підставі податкових накладних, що були зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних до 24.02.2022 без урахування змін до форми податкових накладних, внесених наказом Мінфіну від 17.01.2022 р. № 15, та на підставі наявних у платника первинних документів бухгалтерського обліку, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Податківці відзначили, що з метою забезпечення можливості переналаштування платниками податків власних програмних продуктів реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників, складених за новою формою, в ЄРПН повинна була розпочатися з 01.03.2022.

В умовах дії воєнного стану електронні сервіси ДПС працюють з певними обмеженнями та платники ПДВ не мають можливості реєструвати в ЄРПН податкові накладні та розрахунки коригування до них.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 101.13 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Де бухгалтеру шукати актуальні форми й бланки? Усі чинні документи є в LIGA360:Бухгалтер. Тільки сьогодні придбай зі знижкою 40%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини