Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як учаснику закупівлі підтвердити відсутність податкових боргів

1 липня 2022, 15:40
365
0
Реклама

ДПС на запит Мінекономіки стосовно доступу до даних про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), вказала: на період дії воєнного стану в Україні доступ до інформації, розміщеної на вебпорталі ДПС, зокрема у рубриці "Відкриті дані", електронному податковому сервісі "Дізнайся більше про свого бізнес-партнера" тощо, зупинено.

Натомість, пропонує суб'єктам сфери публічних закупівель керуватись наступним алгоритмом.

По-перше, у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету передбачено можливість перегляду платниками у режимі реального часу особистої податкової інформації, зокрема про стан розрахунків з бюджетом. Меню «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу Електронного кабінету доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного пункту меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить наступну інформацію за кожним видом платежу: орган ДПС; назва податку (платежу); платіж (код); МФО банку; бюджетний рахунок та за кожним видом податку (платежу) на поточну дату: нараховано/зменшено; сплачено до бюджету; повернуто з бюджету; пеня; недоїмка; переплата; залишок несплаченої пені.

Де підприємцю шукати актуальну інформацію? Усе необхідне знайдеш у рішенні LIGA360:Підприємець. Новини, аналітика, онлайн-звітність, форми та бланки. Більше за посиланням.

По-друге, платник податку може отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у спосіб, який викладено в листі. Так, за відсутності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску, та/або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, уповноважений орган формує Довідку.

Джерело: лист ДПС від 31.05.2022 р. № 3694/5/99-00-13-01-05.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини