Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єдинник не може імпортувати б/в автомобілі та продавати запчастини до них

28 липня 2022, 15:45
667
0
Реклама

Платник податків - юридична особа не може перебувати на спрощеній системі оподаткування та застосовувати третю групу спрощеної системи оподаткування у разі здійснення імпорту вживаних легкових електромобілів, тому за визначених умов зобов'язана перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності. Відповідне роз'яснення викладено податківцями в ІПК від 27.01.2022 р. № 202/ІПК/26-15-04-05-18.

Таким чином, при отриманні доходу від здійснення господарських операцій з реалізації запчастин імпортованих легкових електромобілів, в тому числі від реалізації кузовів до них, для платника єдиного податку третьої групи за ставкою 5% доходу необхідно застосовувати подвійний розмір ставки єдиного податку 10% такого доходу.

Також фахівці нагадали: суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (пп. 298.1.4 ПКУ).

Усі бухгалтерські інструменти для підприємця - в одному рішенні. Замовляй рішення LIGA360, щоб знати про зміни законодавства, перевіряти контрагентів й подавати звітність онлайн. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини