Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На посади в органи місцевого самоврядування у період війни призначають без конкурсу - НАДС

Реклама

В період воєнного стану осіб призначають на посади державної служби, посади в органах місцевого самоврядування, посади керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, комунальних підприємств, установ, організацій керівники державної служби або суб'єкт призначення, сільський, селищний, міський голова, голова районної, районної у місті, обласної ради, начальник відповідної військової адміністрації без конкурсного відбору, обов'язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад. Відповідні норми закріплені у ч. 5 ст. 10 Закону № 389.

Водночас особа, яка претендує на зайняття політичної посади, посади державної служби, посади в органах місцевого самоврядування, посади керівника суб'єкта господарювання державного сектору економіки, посади керівника комунального підприємства, установи, організації, у період дії воєнного стану не подає антикорупційну декларацію.

Тож особа, яка виявила бажання працювати в органі місцевого самоврядування, подає до такого органу заяву, заповнену особову картку встановленого зразка та документи, що підтверджують наявність у неї громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

В період дії воєнного стану особи призначаються на посади в органах місцевого самоврядування сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради, без конкурсного відбору.

Проте посадові особи місцевого самоврядування, призначені у період воєнного стану без конкурсного відбору, обов'язковість якого передбачена законом, не можуть бути переведені на посади в органах місцевого самоврядування.

Джерело: лист НАДС від 25.10.2022 р. № 161-р/з.

Слідкуй за змінами законодавства щодо прийняття на роботу, оплати праці чи звільнення працівників в умовах воєнного стану. Все потрібне для HR-фахівця й кадровика є у LIGA360. Замовляй сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини