Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінено правила відмови від спецгрупи єдиного податку — Президент підписав Закон

22 листопада 2022, 10:10
1933
0
Реклама

21 листопада Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо приватизації державного і комунального майна, яке перебуває у податковій заставі, та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу» № 2719-IX від 03.11.2022 р. (законопроєкт № 8045).

Однак зміни торкнулися не лише приватизації державного і комунального майна та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу. Закон також встановив правила про те, як відмовитися платникам податків від третьої спеціальної групи єдиного податку за ставкою 2%.

Так, платник податку має право самостійно (шляхом подання заяви) відмовитися від використання особливостей оподаткування єдиним податком на ІІІ групі єдиного податку, з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому прийнято таке рішення. У такому разі платник податків вважається таким, що застосовує систему оподаткування, на якій він перебував до обрання особливостей оподаткування, передбачених цим пунктом, крім випадку, якщо у заяві про відмову від використання особливостей оподаткування, платник податку зазначив про перехід на сплату інших податків і зборів.

Плати менше - отримуй більше рішень LIGA360! Тільки до 23 листопада придбай 3 рішення за 3000 грн/міс, або 5 - за 5000 грн міс. Більше про умови акції за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини