Урядом внесено зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних за списком військовозобов'язаних під час дії воєнного стану. Тим самим Кабінет Міністрів удосконалив процедуру бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, визначивши чіткі терміни етапів процедури.
Як повідомив постійний представник КМУ в Верховній Раді Т. Мельничук, передбачено:
- подання органами державної влади, іншими державними органами у строк не більше ніж 5 робочих днів до Генерального штабу Збройних Сил (СБУ, Службі зовнішньої розвідки) списків для їх перевірки та погодження;
- погодження та подання Генеральним штабом Збройних Сил (СБУ, Службою зовнішньої розвідки) у строк не більше ніж 10 робочих днів списків до Мінекономіки;
- прийняття Мінекономіки рішення про бронювання військовозобов'язаних у строк не більше ніж 5 робочих днів;
- зарахування військовозобов'язаного на спеціальний військовий облік територіальним центром комплектування та соціальної підтримки у строк не більше ніж 5 робочих днів.
«Таким чином процедура від отримання держорганами від підприємств, установ, організацій списків на бронювання працівників до зарахування заброньованих на спеціальний військовий облік має здійснюватися максимум за 25 робочих днів», - зазначив заступник міністра економіки Ігор Фоменко.
Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.
Читайте також:
- "Бронювання військовозобов'язаних у 2023 році: умови та порядок";
- "Складання та ведення списків військовозобов'язаних на підприємстві: вимоги-2023";
- "Як роботодавцю бронювати працівників під час воєнного стану - Мінекономіки";
- "Кого із військовозобов'язаних можна забронювати за новим порядком: постанова діє із 31 січня".