Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Школа стала гімназією (ліцеєм): чи отримають більше педагоги

25.09.2018, 13:00
53
0

Чи підвищується оплата праці освітян у перейменованих ЗНЗ
Чи підвищується оплата праці освітян у перейменованих ЗНЗ

Профспілка працівників освіти і науки України, на своєму офіційному сайті, відповідає на запитання: чи підвищується оплата праці педагогічних працівників ліцеїв, перейменованих за рішенням місцевих рад, із загальноосвітніх навчальних закладів?

Фахівці Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки вказали на те, що перейменування загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів на гімназію чи ліцей без зміни змісту освітнього процесу та обсягу і видів роботи педагогічних працівників не може бути підставою для встановлення підвищених ставок заробітної плати, як працівникам закладів нового типу, відповідно до п. 28 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти № 102.

На скільки підвищено із 1 січня посадові оклади та надбавка за престижність педпрацівникам? Відповідь на це запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше