Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

ФОП-загальносистемник отримав бюджетне відшкодування за минулі періоди: чи включати в дохід

10.10.2018, 18:00
26
0

Чи включати в дохід ФОПа на загальній системі бюджетне відшкодування за період, коли він був платником ПДВ?
Чи включати в дохід ФОПа на загальній системі бюджетне відшкодування за період, коли він був платником ПДВ?

Для фізичної особи - підприємця, зареєстрованої як платник ПДВ, не включаються до витрат і доходу суми ПДВ, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг) (п. 177.3 ПКУ).

При цьому фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування та зареєстровані платниками ПДВ, суми доходів і витрат відображають у Книзі без ПДВ.

Якщо за результатами останнього податкового періоду особа має право на отримання бюджетного відшкодування, то воно надається протягом строків, визначених розділом V ПКУ, незалежно від того, чи залишатиметься така особа зареєстрованою як платник цього податку на дату отримання такого бюджетного відшкодування (п. 184.9 ПКУ).

Таким чином, якщо ФОП - загальносистемник, який не зареєстрований як платник ПДВ, отримує бюджетне відшкодування за період, коли він був зареєстрованим платником ПДВ, то суми такого відшкодування не включаються до складу його загального оподатковуваного доходу.

За даними ГУ ДФС у Херсонській області.

Читайте на цю тему у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія":

"Переведення боргу за договором фінлізингу на нового лізингоотримувача: що з ПДВ"

"Відшкодування посереднику додаткових витрат: із ПДВ чи без"

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше