Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Річна звітність: ТОП-5 інструментів у LIGA360

На українському ринку автоматизувати роботу з інформацією допомагає система LIGA360. Як її налаштувати - розповімо в цьому огляді.

Підготовка фінансової звітності займає багато часу, а помилки коштують дорого. Особливо напружений період - це подача річної звітності, коли потрібно обробити великі обсяги інформації, не помилитися з термінами й формами.

Тому бухгалтери використовують у роботі IT-рішення. Ці інструменти позбавляють від рутинних завдань. Вони допомагають зосередитися на більш важливих питаннях: аналізі результатів, оптимізації витрат і на фінансовому зростанні.

На українському ринку автоматизувати роботу з інформацією допомагає система LIGA360. Як її налаштувати - розповімо в цьому огляді.

Що таке Liga360 і як вона допоможе бухгалтеру?

LIGA360 - це IT-система для командної роботи. Тут зберігається вся інформація про компанію: реквізити, нормативи, фінансові показники, алгоритми дій та інструкції. Тут співробітники знаходять закони, читають профільні новини. Тут легко спілкуватися в групах, тет-а-тет, або ділитися інформацією з усім колективом.

А ці функції найчастіше використовують бухгалтери.

Розрахунки з бюджетом на контролі

У LIGA360 зручно перевірити взаєморозрахунки з бюджетом. Інструмент "Розрахунки з бюджетом" показує платежі податків, штрафів, пені. Тут є зручний фільтр за показниками недоїмки.

Реквізити контрагентів: без ризику помилок

Не помилитися з даними контрагентів допоможе інструмент "Бізнес-розвідка". Дізнавайтеся код ЄДРПОУ, адресу реєстрації, статус платника ПДВ за вашими постачальниками й клієнтами. Система зберігає інформацію про 6,5 млн юридичних осіб України - і всі вони доступні для перегляду. Крім того, 10 контрагентів в місяць можна поставити на моніторинг, щоб отримувати автоматичні повідомлення, коли їх реквізити зміняться.

А ще ви можете переглянути податковий борг, судові рішення та інформацію про банкрутство, щоб убезпечити компанію від співпраці з недобросовісними контрагентами й фінансових ризиків.

Smart-сигнали - моніторять нормативи за вас

Цей інструмент допоможе стежити за змінами законодавства та нормативних документів. Налаштуйте Smart-сигнали, щоб стежити за податковими та бюджетними змінами. Вам будуть приходити автоматичні сповіщення не тільки по НПА в цілому, але й окремих абзацах.

Новини бухгалтерської сфери

Постійні зміни законодавства, нормативів, форм звітності - це реалії сучасної бухгалтерії. А під час карантину критично важливо стежити за інформацією про податкові канікули й мораторії на перевірки. Щоб не пропустити новини, які коштують помилок у роботі, бухгалтери використовують інструменти LIGA360.

Модуль "Мої новини" допомагає налаштувати персональну стрічку новин, і не витрачати час на переходи по різних сайтах. Тут можна створити список за вузьконаправленими бухгалтерськими темами, і обрати тільки ті джерела інформації - профільні видання, сайти держорганів, інформагентства - яким довіряєте. Діліться своєю стрічкою з колегами й обговорюйте професійні теми. Якщо читаєте новини в смартфоні - LIGA360 буде відправляти їх у Telegram.

Обрані посилання для роботи

Модуль "Обране" збереже ті матеріали, до яких ви часто звертаєтеся. Закони, нормативні акти, корисні посилання - все зберігається тут. Ви можете зручно розсортувати документи по теках. А частину матеріалів LIGA360 вже підібрала за вас, на основі багаторічного досвіду роботи з бухгалтерською аудиторією.

Інформація зберігається в хмарному сховищі, тому буде доступна з будь-якого пристрою.

Бонус: звітність у два кліка і професійне зростання

А ось ще кілька функцій, які полегшать роботу бухгалтера.

Онлайн-звітність надасть актуальні форми звітів до держорганів, автоматично перевірить помилки. Вам допоможуть алгоритми заповнення з посиланнями на нормативно-правові акти для кожного звіту.

Окрім того, LIGA 360 - це повнота матеріалів для професійного розвитку. Користувачі отримують доступ до експертної аналітики, персональних консультацій, вебінарів, і алгоритмів дій у складних завданнях.

З LIGA360 всі інструменти для бухгалтера зберігаються на одній платформі, а подача річної звітності проходить без стресів. Переконайтеся у цьому самостійно, замовивши доступ прямо сьогодні.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему